Infolinia: +48 781 003 455
Strona główna » Reklamacje

Reklamacje

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty posiadają gwarancję producenta.

Gwarancja nie obejmuje
1. Produktów innych producentów niż te które zostały zakupione na aukcji,
2. Produktów wyeksploatowanych:
– tonery zużyte w 60% i więcej,
– wkłady atramentowe zużyte w 50% i więcej.
3. Produktów uszkodzonych mechanicznie poprzez:
– naruszenie plomb gwarancyjnych,
– ingerencję osób nieuprawnionych,
– podejmowane próby napraw.
4. Produktów, których okres gwarancji minął.

Sposób dostarczenia reklamacji
1. Zgłoszenie reklamacyjne (protokół w załączniku) powinno zostać wypełnione wraz z podaniem dowodu zakupu produktu oraz dołączone do przesyłki z reklamowanym towarem.
2. Zgłoszenie reklamacji powinno zostać umieszczone w widocznym miejscu na kartonie zbiorczym zawierającym reklamowany towar.
3. Wadliwy towar należy odpowiednio przygotować do transportu, mając na uwadze wszelkie zabezpieczenia (odpowiednie pudełko kartonowe, styropian bądź folia bąbelkowa jako wypełnienie pustych przestrzeni) zgodnie z wymaganiami firmy kurierskiej.
4. Reklamowany towar wraz ze zgłoszeniem reklamacyjnym nabywca przesyła lub dostarcza na własny koszt na adres sklepu www.drukuj-taniej.com.
5. Reklamowany towar powinien być dostarczony w opakowaniu fabrycznym lub innym opakowaniu zastępczym, zapewniającym zabezpieczenie towaru w czasie transportu przed uszkodzeniami mechanicznymi.
6. Brak dołączonego protokołu reklamacyjnego może spowodować brak możliwości rozpatrzenia reklamacji i jej wstrzymanie do czasu dosłania brakującej dokumentacji.
7. W przypadku pytań o status reklamacji  w celu jej identyfikacji należy podać datę nadania przesyłki, numer listu przewozowego oraz spedycję. 

Rozpatrywanie reklamacji
1. Termin rozpatrywania reklamacji wynosi do 14 dni roboczych.
2. Sklep www.drukuj-taniej.com dołoży wszelkich starań, aby ustosunkowanie się do zgłoszenia reklamacyjnego nastąpiło w terminie nie dłuższym niż 14 dni roboczych. Jeśli z przyczyn niezależnych od nas, zachowanie terminu jest niemożliwe, zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia terminu rozpatrzenia reklamacji.
3. Uznając reklamację za zasadną sklep www.drukuj-taniej.com zastrzega sobie prawo do wyboru sposobu zadośćuczynienia roszczeń wynikających z reklamacji.  W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, sprzedawca wymieni towar na wolny od wad lub wystawi korektę dokumentu zakupu.
4. Standardową praktyką zadośćuczynienia roszczeń wynikających z reklamacji będzie wystawienie faktury korygującej na reklamowany produkt. Sklep www.drukuj-taniej.com zastrzega sobie prawo do nieoferowania tego rodzaju zadośćuczynienia w szczególnych przypadkach i podjęcia decyzji o sposobie rozstrzygnięcia reklamacji zgodnie z pkt 3. 

Protokół zgłoszenia reklamacji [POBIERZ PDF]
Przejdź do strony głównej

Producenci

  • Expression
  • JetWorld
    Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
    Nie pokazuj więcej tego komunikatu