Infolinia: +48 781 003 455
Strona główna » Wymiany i zwroty

Wymiany i zwroty

1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając oświadczenie na piśmie w terminie do 14 dni od dnia otrzymania Towaru. Aby skutecznie odstąpić od umowy wystarczy wysłać skan drogą elektroniczną na info@drukuj-taniej.com lub w oryginale pocztą\kurierem na adres: www.drukuj-taniej.com, ul. Okulickiego 6, 58-100 Świdnica.

2. Zwrot Towaru powinien nastąpić niezwłocznie, najlepiej wraz z wysłaniem oświadczenia o odstąpieniu od umowy, jednak nie później niż w terminie 14 dni. 

3. Do przesyłki ze zwracanym Towarem powinny zostać dołączone:
  • Podpisane oświadczenie o odstąpieniu od umowy,
  • Dowód zakupu towaru - paragon / faktura.
  • Numer konta do zwrotu środków.
4. Zwracany towar musi znajdować się w stanie niezmienionym/nieuszkodzonym/nieotwieranym. Konsument powinien zwrócić towar w takim składzie ilościowym i jakościowym, w jakim go otrzymał. Do towaru powinny być dołączony dokument poświadczający zakup. Zwracany towar musi być zapakowany w oryginalne opakowanie. 

5. Konsument ponosi koszty zwrotu towaru sprzedającemu. W razie skutecznego odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą.

6. Zwrot uiszczonej przez Konsumenta ceny towaru zostanie dokonany w terminie 14 dni od daty otrzymania zwrotu towaru.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość [POBIERZ PDF]
Przejdź do strony głównej

Producenci

  • Expression
  • JetWorld
    Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
    Nie pokazuj więcej tego komunikatu